0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Branża budowlana

Zobacz, jak firmy działające na rynku budowlanym mogą usprawnić wewnętrzne procesy biznesowe i podnieść swoją konkurencyjność w branży wykorzystując narzędzia IT!

Przedsiębiorstwom budowlanym coraz częściej grożą włamania na firmowy serwer. To kolejne wyzwanie, z którym muszą mierzyć się osoby odpowiedzialne za IT w branży budowlanej, oprócz przepełnionych skrzynek mailowych, irytującego spamu czy utraconych plików.

Na szczęście dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu Office 365 w chmurze firmy budowlane sprawnie i pewnie realizują codzienne zadania, zarówno na placu budowy, jak i w biurze:

Są zawsze na bieżąco

Narzędzia wchodzące w skład Office 365 zapewniają pojemną skrzynkę i dodatkową przestrzeń dyskową dla każdego pracownika na archiwizację poczty. Korespondencja jest filtrowana przy użyciu stale aktualizowanych algorytmów i zabezpieczona dodatkowym szyfrowaniem. Mając Office 365 na smartfonach, pracownicy są zawsze na bieżąco dzięki powiadomieniom i przypomnieniom z kalendarza.

Sprawnie projektują

Usługa Office 365 umożliwia systematyzację prac planistycznych i projektowych oraz ułatwia obieg kluczowych dokumentów (pozwoleń, specyfikacji, umów z podwykonawcami etc.). Dzięki funkcji synchronizacji właściwa, ostateczna wersja dokumentu dociera do każdego uprawnionego użytkownika, jednak nikt spoza organizacji nie ma do niego wglądu.

Bezpiecznie przechowują dokumenty

Częścią Office 365 jest wirtualne środowisko do wygodnego i bezpiecznego gromadzenia i wymiany projektów, planów i dokumentów księgowo-prawnych między pracownikami, również w wersji mobilnej. Platforma pozwala określić indywidualne uprawnienia dostępu dla poszczególnych członków zespołu.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Porozmawiaj z nami i zobacz co możemy zrobić dla Twojego biznesu.
Skontaktuj się z nami
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Zobacz także:

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia