0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Branża produkcyjna

Za sukcesem nowoczesnej firmy produkcyjnej stoją nowoczesne narzędzia IT. Przekonaj się, jak usprawnić codzienną pracę i komunikację w swoim zakładzie produkcyjnym!

Ścisły nadzór nad zasobami i procesami związanymi z wytwarzaniem spędza sen z powiek niejednemu managerowi w firmie produkcyjnej. Oprócz kontroli procesów, zakłady produkcyjne muszą uważać na kradzież kluczowych informacji decydujących o przewadze firmy. Jednak jak dostrzec potencjalny atak hakerski, jeżeli poczta jest pełna wiadomości, do tego przeplatanych spamem?

Dzięki aplikacjom wchodzącym w skład pakietu Office 365 firma produkcyjna może w krótkim czasie uporządkować i usprawnić realizację codziennych zadań. Zobacz jak:

Usprawnij komunikację między działami

Płynnie zlecaj zadania poszczególnym działom lub centrom dystrybucyjnym. Dzięki możliwości przypisywania zadań, komentowania oraz podglądu postępu realizacji zadań masz realną kontrolę nad realizacją strategii firmy.

Pracuj zdalnie na 100%

Rozmawiaj, prowadź spotkania, szkolenia i wideokonferencje online w jakości HD. Wysyłaj wiadomości błyskawiczne i udostępniaj pliki. Office 365 zapewnia intuicyjną i wygodną komunikację między poszczególnymi działami, czy osobami pracującymi w terenie, co przekłada się efektywną współpracę w zespole oraz zniwelowanie ilości nieporozumień.

Zabezpiecz dane firmowe

Dodatkowa zaporę bezpieczeństwa danych, zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, zabezpieczy produkty opatentowane lub ściśle strzeżone. Już nie musisz się obawiać, że cenne dokumenty i informacje trafią do rąk osób niepowołanych czy to wewnątrz organizacji, czy poza nią.

Zorganizuj produkcję i sprzedaż

Pełna digitalizacja obiegu dokumentów – od produkcji do sprzedaży – uwalnia pracowników od konieczności korzystania z papierowych dokumentów i przełączania się pomiędzy wieloma systemami. Zapewnij sobie sprawne zarządzanie zapotrzebowaniem oraz organizację i kontrolę produkcji.

Rozplanuj zadania, monitoruj postępy

Usprawnij planowanie zakupów, produkcji czy działań sprzedażowych w firmie produkcyjnej. Zapewnij wygodny dostęp do niezbędnych dokumentów, zdalne monitorowanie postępów oraz wygodne raportowanie.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Porozmawiaj z nami i zobacz co możemy zrobić dla Twojego biznesu.
Skontaktuj się z nami
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Zobacz także:

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia