0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Branża usługowa

Przejście na dokumenty cyfrowe to dopiero początek digitalizacji. Nowoczesna firma usługowa wykorzystuje narzędzia IT by zabezpieczyć dokumenty i usprawnić pracę z nimi.

Codzienna obsługa klientów w firmie usługowej wiąże się z niebezpieczeństwem chaosu w dokumentach, nierzadko zawierających dane wrażliwe i poufne. W sprawnej realizacji codziennych zadań przeszkadza mała pojemność skrzynki mailowej i słabe zabezpieczenia przed włamaniem lub spamem. Gdy pracownicy korzystają z urządzeń mobilnych, ryzyko dostępu do know-how firmy przez osoby niepowołane jest jeszcze większe.

Codzienna praca z dokumentami i ważnymi danymi, nie tylko w firmie usługowej, może być sprawna i bezpieczna. Dzięki usłudze Office 365 firmy usługowe:

Zabezpieczają dane w zgodzie z RODO

Autorski pakiet Senetic zawiera aplikacje ułatwiające administrowanie danymi osobowymi w zgodzie z RODO. Rozwiązanie zapewnia zwiększone bezpieczeństwo danych i wzmocnioną kontrolę prywatności, zwłaszcza korespondencji mailowej (szyfrowanie, cyfrowe podpisy). Jest również intuicyjne i przejrzyste, co ułatwia zarządzanie danymi, np. ich anonimizację czy usuwanie.

Swobodnie wymieniają się plikami

Wirtualne środowisko to sposób na wygodne i bezpieczne przechowywanie i wymianę umów, projektów czy rozliczeń, również wersji mobilnej. Platforma pozwala określać indywidualne uprawnienia dostępu użytkowników. W witrynie można umieszczać różne praktyczne aplikacje, np. oś czasu z zadaniami, tablicę dyskusyjną, forum, a nawet dedykowaną skrzynkę pocztową z kalendarzem.

Mają całą korespondencję pod ręką

W firmach, które potrzebują bezpiecznego dostępu do całej historii mailowej sprawdza się narzędzie do przechowywania pełnej korespondencji w systemie (nawet usuniętych) bez archiwizacji lokalnej, co zwiększa poziom bezpieczeństwa organizacji.

Zabezpieczają dane na wypadek kradzieży urządzenia

Firmowy administrator Office 365 kontroluje włączanie się zewnętrznych urządzeń do organizacji oraz może zdalnie zablokowanie dostęp do poczty czy intranetu na skradzionym urządzeniu, a nawet usunąć lokalnie zapisane dokumenty. Może również zaszyfrować dysk komputera tak, by dostęp do niego nie był możliwy nawet po przepięciu do innej maszyny.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Porozmawiaj z nami i zobacz co możemy zrobić dla Twojego biznesu.
Skontaktuj się z nami
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Zobacz także:

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia