0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Zarządzaj swoimi subskrypcjami
w łatwy sposób
SPRAWDŹ

Office 365 dla firm - opinie klientów

Z Office 365 pracujemy już od dawna. To nie tylko usługa, którą oferujemy i rozwijamy u klientów, ale także podstawa naszej codziennej pracy. Jako firma międzynarodowa potrzebujemy narzędzi, które ułatwią nam komunikację i współpracę. Office 365 kompleksowo spełnia nasze oczekiwania.

Zachęcamy do zapoznania się z procesami wdrożeń Office 365 w małych, średnich i dużych firmach oraz z referencjami współpracujących z nami klientów. Masz pytania? Dzwoń, pisz – o Office 365 wiemy wszystko, chętnie udzielimy wszelkich informacji.

Referencje

"Microsoft Office 365 to niezwykle rozbudowane narzędzie wspierające nowoczesny biznes. Dzięki usługom chmurowym mamy dostęp do projektów w dowolnym miejscu i czasie, a zarządzanie usługami jest prostsze niż kiedykolwiek."

Giss Sp. z o.o. Łukasz Staniak

Zaufali nam również

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia