0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Zarządzaj swoimi subskrypcjami
w łatwy sposób
SPRAWDŹ

Office 365 w firmie Riser – inwestycja w rozwój

Niezawodność, stabilność działania, intuicyjność i bezpieczeństwo danych przesądziły o wyborze Office 365 w firmie Riser. Nie bez znaczenia był też dostęp do najnowszych wersji pakietu Office, Skype for Bussines, OneDrive, OneNote, SharePoint Online i Exchange Online, czyli wszystkiego, co niezbędne do usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Riser od ponad 10 lat z powodzeniem działa na rynku budowlanym. Specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów obejmujących budownictwo kubaturowe, mieszkaniowe, przemysłowe oraz obiekty użyteczności publicznej. Oferowane usługi są skierowane do klientów indywidualnych i korporacyjnych. Zarówno w zakresie specjalistycznego sprzętu, jak i usług wspierających funkcjonowanie firmy, Riser stawia na wysoką jakość i innowacje, czego potwierdzeniem jest wybór Office 365.

Zobacz, dlaczego warto postawić na
Business Premium
Sprawdź, co oferuje plan
Business Essentials
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia