0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Zarządzaj swoimi subskrypcjami
w łatwy sposób
SPRAWDŹ

Referencje i opinie klientów o Senetic

Zadowolenie z wykorzystania Office 365 podzielają też współpracujące z nami firmy. Rosnąca liczba klientów zainteresowanych usługą i zróżnicowanie środowisk, w których jest wykorzystywana to dla nas radość, ale też wyzwanie, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, pomagając wybrać rozwiązanie, które optymalnie spełni potrzeby klienta."Microsoft Office 365 to niezwykle rozbudowane narzędzie wspierające nowoczesny biznes. Dzięki usługom chmurowym mamy dostęp do projektów w dowolnym miejscu i czasie, a zarządzanie usługami jest prostsze niż kiedykolwiek."

Giss Sp. z o.o. Łukasz Staniak
"Prostota komunikacji i obsługi przez użytkownika powoduje, że usługa Office 365 znacznie podnosi efektywność i wygodę pracy w przedsiębiorstwie. Wpływa na to również łatwa forma dostępu do wszystkich usług."

Elektrownia Chorzów S.A. Krzysztof Przybylak
"Office 365 jest rozbudowanym narzędziem, które ułatwia codzienną pracę oferując dostęp do poczty elektronicznej, dając możliwość zapisania informacji w kalendarzu czy też dodania nowych kontaktów. Co więcej, dane mogą zostać zapisane w chmurze, dzięki czemu korzystać z nich można z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Zaletą Office 365 jest również możliwość szybkiej wymiany informacji z innymi oddziałami firmy."

TomorrowVision Polska sp. z o.o. Robert Nowosielski
"Office 365 to sprawdzona przeze mnie usługa, która po prostu działa - wiem, że nie muszę martwić się ewentualnymi problemami, awariami czy nawet aktualizacjami. Poza tym jest to bardzo proste narzędzie, ułatwiające codzienną pracę."

Marmuro Rafael Białożyt
"Wykorzystanie w firmie Mikada aplikacji Sharepoint pozwala nam efektywniej i przejrzyściej współdzielić, katalogować i synchronizować dane ze współpracownikami poza granicami kraju. Dzięki przechowywaniu danych w chmurze, w połączeniu z kompatybilnością aplikacji z pakietem MS Office, mamy swobodniejszy i szybszy dostęp do informacji istotnych w prowadzeniu bieżących zadań."

Mikada Michał Kamiński
"Office 365 to doskonałe narzędzie do pracy nad dokumentami w każdej firmie. Szczególna przydatność występuje w firmach wielooddziałowych (przeglądanie, udostępnianie, przekazywanie, przypominanie, zatwierdzanie) i grup kapitałowych."

ZWSE Białystok Sp. z o.o. Krzysztof Przybylak
"Office 365 to narzędzie w pełni spełniające nasze oczekiwania. Subskrypcja produktu daję nam możliwość pracy na najnowszych wersjach oprogramowania, a dzięki aplikacji SharePoint wymiana oraz utrzymanie najnowszych wersji dokumentów stało się wygodniejsze. Nie bez znaczenia dla naszej firmy było oddelegowanie opieki technicznej oraz serwisowej do zewnętrznej firmy."

W2 Solutions Dawid Węgrzyn

Zaufali nam również

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia