Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...

Plan Office 365 Business Essentials dla firm (BD938F12-058F-4927-BBA3-AE36B1D2501C)

Subskrypcja miesięczna 15,53 zł netto

Kup teraz
Subskrypcja roczna 179,00 zł netto

Kup teraz
Masz już pakiet Office, ale chcesz korzystać z usług oferowanych przez Office 365? Wybierz plan Business Essentials, przeznaczony dla firm, które posiadają do 300 użytkowników. Z planem Business Essentials zyskujesz dostęp do Exchange Online, Skype for Business czy SharePoint Online.

 Zawartość pakietu

Pełne aplikacje pakietu Office do instalacji na max. 15 urządzeniach (5 PC/Mac, 5 tabletów, 5 smartfonów) w ramach 1 użytkownika
Microsoft Skype for business
Office Online
Tick
Maksymalna liczba użytkowników
300
Spersonalizowane wyszukiwanie i odnajdywanie z funkcją Office Graph
Tick
Microsoft OneDrive
1TB
Microsoft Exchange
Biznesowa poczta 50GB
Tick
Microsoft Skype for business
Nieograniczone spotkania online i konferencje wideo HD
Tick
Microsoft Sharepoint
Witryna internetowa dla zespołów
Tick
Yammer
Firmowa sieć społecznościowa
Tick
Integracja z Active Directory
Tick
Finansowa gwarancja ciągłości usługi 99,9% i pomoc techniczna 24/7
Tick

 Korzyści

  • Poczta klasy biznesowej
  • Sprawna komunikacja
  • Spersonalizowane wyszukiwanie
  • Praca z każdego miejsca i urządzenia
  • Bezproblemowa konfiguracja
  • Łatwe zarządzanie
  • 1 TB przestrzeni dyskowej
  • Spotkania online

 Funkcje

Poczta e-mail i kalendarze Z pocztą klasy biznesowej zyskujesz stały dostęp do wiadomości, kontaktów oraz kalendarzy ze wszystkich urządzeń i z każdego miejsca. Swobodę działania zapewni możliwość wysyłania plików o wielkości do 150 MB i skrzynka o pojemności 50 GB. Z pomocą kalendarza zorganizujesz wspólną pracę, zarezerwujesz salę konferencyjną czy samochód służbowy.

Konferencje online Organizowanie spotkań online z transmisją audio i wideo w jakości HD stało się jeszcze łatwiejsze. Z Office 365 spotkania mogą odbywać się w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.

Komunikacja Sprawna komunikacja zwiększy efektywność pracy. Swobodę komunikacji zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią zapewni Skype for Business, oferując możliwość wysyłania wiadomości błyskawicznych, realizowania połączeń głosowych oraz połączeń wideo.

Przechowywanie i udostępnianie plików Z OneDrive dla Firm każdy użytkownik otrzyma 1 TB przestrzeni dyskowej online. Przechowywane w chmurze dane są bezpieczne, a wszystkie dokumenty łatwo edytujesz i udostępnisz również osobom spoza firmy.

Witryny zespołów Z witrynami zespołów utworzysz, zorganizujesz i udostępnisz informacje, usprawniając pracę. Zyskujesz dostęp do zbioru powiązanych stron internetowych oraz aplikacji umożliwiających wspólną pracę zespołu nad przydzielonymi projektami.

Aplikacje mobilne Dzięki mobilności usługi będziesz zawsze na bieżąco. Office 365 zapewni dostęp do niezbędnych aplikacji z każdego miejsca i urządzenia.

Spersonalizowane analizy Funkcja Office Graph pozwala aplikacji Office Delve analizować zachowanie poszczególnych użytkowników, wyszukując najistotniejsze dla niego zawartości.

 Każdy z planów usługi Office 365 dla firm zapewnia szereg korzyści:

Bezpieczeństwo Z Office 365 Twoje dane są bezpieczne. Masz pewność pełnej ochrony i poufności informacji. Dane zapisywane są na 3 dyskach i przechowywane w 2 centrach danych (w Amsterdamie i Dublinie), co oznacza, że powstaje 6 kopii zapasowych dokumentów, które są kompleksowo chronione.

Administracja Wdrożenie usługi Office 365 nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Dodawanie i usuwanie użytkowników zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Niezawodność Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu, co gwarantuje umowa finansowa SLA.

Aktualizacja Subskrybując Office 365 zawsze masz dostęp do najnowszej wersji pakietu Office, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Integracja z Active Directory Z Office 365 można zarządzać uprawnieniami użytkowników i przeprowadzić synchronizację z usługą Active Directory.

Pomoc techniczna Eksperci firmy Microsoft zapewniają wszystkim klientom pomoc techniczną. Ewentualne problemy lub pytania można zgłaszać bezpośrednio z konta w portalu Microsoft Online.

Zapisz się na darmowe webinarium nt. Office 365

Szczegółów udzieli nasz specjalista.
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia