Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...

Plan Office 365 Business dla firm (5C9FD4CC-EDCE-44A8-8E91-07DF09744609)

Subskrypcja miesięczna 32,61 zł netto

Kup teraz
Subskrypcja roczna 399,00 zł netto

Kup teraz
Chcesz mieć pakiet Office na wielu urządzeniach? Wybierz plan Business, w ramach którego każdy użytkownik dostanie 1 TB przestrzeni w chmurze, gdzie przechowa wszystkie dokumenty, a dostęp do nich będzie miał z każdego miejsca i urządzenia.

 Zawartość pakietu

Pełne aplikacje pakietu Office do instalacji na max. 15 urządzeniach (5 PC/Mac, 5 tabletów, 5 smartfonów) w ramach 1 użytkownika
Microsoft Word Microsoft Excel Microsoft Outlook Microsoft OneNote Microsoft PowerPoint Microsoft Publisher Microsoft Access
Office Online
Tick
Maksymalna liczba użytkowników
300
Pakiet Office dla tabletów i smartfonów
Tick
Microsoft OneDrive
1TB
Integracja z Active Directory
Tick
Finansowa gwarancja ciągłości usługi 99,9% i pomoc techniczna 24/7
Tick

 Korzyści

  • Dostęp do najnowszych narzędzi
  • Jeszcze łatwiejsza współpraca
  • Mobilność
  • 1 TB przestrzeni dyskowej
  • Praca z każdego miejsca i urządzenia
  • Bezproblemowa konfiguracja

 Funkcje

Aktualne narzędzia Usługa Office 365 to zawsze aktualne wersje programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i Publisher. Dzięki możliwościom, jakie daje Office 365 i dopasowaniu ich do własnych potrzeb, zadania zrealizujesz sprawnie i szybko.

Office na różnych urządzeniach Z Office korzystać możesz na komputerach PC, MAC i na większości urządzeń przenośnych. Pakiet zainstalujesz na 5 komputerach, 5 tabletach oraz smartfonach.

Office Online Bezpłatne aplikacje Office Online umożliwiają tworzenie i udostępnianie dokumentów z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki.

Wszystkie dane w jednym miejscu Z OneDrive dla Firm każdy użytkownik otrzyma 1 TB przestrzeni dyskowej online. Przechowywane w chmurze dane są bezpieczne, a wszystkie dokumenty można łatwo edytować i udostępniać, również osobom spoza firmy.

 Każdy z planów usługi Office 365 dla firm zapewnia szereg korzyści:

Niezawodność Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu, co gwarantuje umowa finansowa SLA.

Bezpieczeństwo Z Office 365 Twoje dane są bezpieczne. Masz pewność pełnej ochrony i poufności informacji. Dane zapisywane są na 3 dyskach i przechowywane w 2 centrach danych (w Amsterdamie i Dublinie), co oznacza, że powstaje 6 kopii zapasowych dokumentów, które są kompleksowo chronione.

Administracja Wdrożenie usługi Office 365 nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Dodawanie i usuwanie użytkowników zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Aktualizacja Subskrybując Office 365 zawsze masz dostęp do najnowszej wersji pakietu Office, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Integracja z Active Directory Z Office 365 można zarządzać uprawnieniami użytkowników i przeprowadzić synchronizację z usługą Active Directory.

Pomoc techniczna Eksperci firmy Microsoft zapewniają wszystkim klientom pomoc techniczną. Ewentualne problemy lub pytania można zgłaszać bezpośrednio z konta w portalu Microsoft Online.

Zapisz się na darmowe webinarium nt. Office 365

Szczegółów udzieli nasz specjalista.
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia