Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...

Plan Office 365 Enterprise E3 dla firm (796B6B5F-613C-4E24-A17C-EBA730D49C02)

Subskrypcja miesięczna 72,06 zł netto

Kup teraz
Subskrypcja roczna 859,00 zł netto

Kup teraz
Enterprise E3 to plan zapewniający użytkownikom szereg możliwości usprawniających funkcjonowanie każdej firmy. Przeznaczony jest dla nieograniczonej liczby użytkowników, posiada pocztę klasy Enterprise ze skrzynką o nieograniczonej przestrzeni. Plan E3 to rozbudowane funkcje ochrony danych. Zaawansowane szyfrowanie blokuje możliwość przesyłania wiadomości dalej, tworzenia zrzutów ekranu, pozwala też zablokować skrzynki użytkowników przed usuwaniem treści bez ograniczeń czasowych.

 Zawartość pakietu

Pełne aplikacje pakietu Office do instalacji na max. 15 urządzeniach (5 PC/Mac, 5 tabletów, 5 smartfonów) w ramach 1 użytkownika
Microsoft Word Microsoft Excel Microsoft Outlook Microsoft OneNote Microsoft PowerPoint Microsoft Publisher Microsoft Skype for business Microsoft Access
Office Online
Tick
Microsoft OneDrive
bez limitu
Integracja z Active Directory
Tick
Maksymalna liczba użytkowników
bez ograniczeń
Portal wideo firmy do przekazywania i udostępniania plików wideo w firmie
Tick
Microsoft Exchange
100 GB
Finansowa gwarancja ciągłości usługi 99,9% i pomoc techniczna 24/7
Tick
Microsoft Skype for business
Nieograniczone spotkania online i konferencje wideo HD
Tick
Samoobsługowa analiza biznesowa
Tick
Spersonalizowane wyszukiwanie i odnajdywanie z funkcją Office Graph
Tick
Yammre
Firmowa sieć społecznościowa
Tick
Zapewnianie zgodności z przepisami i ochrona informacji
Tick
Zarządzanie aplikacjami w przedsiębiorstwie (zasady, grupy itp.)
Tick
Pakiet Office dla tabletów i smartfonów
Tick
Zbieranie elektronicznych materiałów dowodowych
Tick

 Korzyści

  • Brak ograniczeń
  • Zaawansowane funkcje
  • Poczta klasy biznesowej
  • Spotkania online
  • Uproszczona komunikacja w firmie
  • Zarządzanie i automatyzacja zadań
  • Praca z każdego miejsca i urządzenia
  • Nielimitowana przestrzeń online
  • Spersonalizowane wyszukiwanie
  • Jeszcze łatwiejsza współpraca

 Funkcje

Aktualne narzędzia Usługa Office 365 to zawsze aktualne wersje programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i Publisher. Dzięki możliwościom, jakie daje Office 365 i dopasowaniu ich do własnych potrzeb, zadania zrealizujesz sprawnie i szybko.

Office na różnych urządzeniach Z Office możesz korzystać na komputerach PC, MAC i na większości urządzeń przenośnych. Pakiet zainstalujesz na 5 komputerach, 5 tabletach oraz smartfonach.

Poczta biznesowa Plan Enterprise E3 obejmuje pocztę klasy biznesowej o nieograniczonej przestrzeni w rozbudowanym interfejsie programu Outlook. Dostęp do aplikacji uzyskasz zarówno z poziomu komputera, jak i w przeglądarce internetowej za pośrednictwem aplikacji Outlook w sieci Web. Poczta biznesowa w planie E3 to także funkcje archiwizowania, blokady prawnej i ochrony przed utratą danych (DLP).

Zarządzanie dokumentami i wiadomościami Z funkcją zarządzania dokumentami i pocztą e-mail ograniczysz poszczególnym użytkownikom dostęp do wybranych plików czy wiadomości oraz uniemożliwisz ich wyświetlanie i edytowanie, nawet w przypadku wysłania poza firmę.

Konferencje w sieci Z Office 365 Enterprise E3 możesz uczestniczyć w spotkaniach online z zawartością audio i wideo. Szybko zorganizujesz konferencje oraz udostępnisz ekran.

Komunikacja Sprawna komunikacja zwiększy efektywność pracy. Swobodę komunikacji zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią zapewni Skype for Business, oferując możliwość wysyłania wiadomości błyskawicznych, realizowania połączeń głosowych oraz połączeń wideo.

Przechowywanie i udostępnianie plików Z OneDrive dla Firm każdy użytkownik otrzyma nielimitowaną przestrzeń dyskową online. Przechowywane w chmurze dane są bezpieczne, a wszystkie dokumenty łatwo edytujesz i udostępnisz również osobom spoza firmy.

Witryny zespołów Z witrynami zespołów utworzysz, zorganizujesz i udostępnisz informacje, usprawniając pracę. Zyskujesz dostęp do zbioru powiązanych stron internetowych oraz aplikacji umożliwiających wspólną pracę zespołu nad przydzielonymi projektami.

Sieci społecznościowe Yammer usprawni komunikację wewnątrzfirmową, ułatwiając współpracę i przyspieszając realizację projektów.

Office Online Bezpłatne aplikacje Office Online umożliwiają tworzenie i udostępnianie dokumentów z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki.

Zarządzanie aplikacjami Zarządzanie aplikacjami uprościsz dzięki zasadom tworzenia grup, telemetrii i aktywacji na udostępnionym komputerze.

Spersonalizowane analizy Funkcja Office Graph pozwala aplikacji Office Delve analizować zachowanie poszczególnych użytkowników, wyszukując najistotniejsze dla niego zawartości.

Portal wideo firmy Dzięki możliwości zarządzania klipami wideo w obrębie organizacji, użytkownicy mogą przekazywać, odnajdywać i odtwarzać je na różnych urządzeniach.

Zintegrowana poczta głosowa Plan Enterprise E3 obejmuje funkcję automatycznej recepcjonistki. Wiadomości z poczty głosowej są rejestrowanie w Exchange Online.

Rozbudowane narzędzia do zapewniania zgodności Centrum zbierania elektronicznych materiałów dowodowych pozwala na przeszukiwanie zawartości skrzynek pocztowych programów Exchange, SharePoint, Skype for Business i OneDrive dla Firm. Funkcja jest zintegrowana z przechowywaniem i archiwizowaniem.

Analiza biznesowa Funkcje programu Excel umożliwiają odnajdywanie danych, tworzenie połączeń za pomocą dodatku Power Query, modelowanie i analizę danych w Power Pivot oraz wizualizację w Power View i Power Map. Odrębną usługą udostępniającą raporty z programu Excel jest Power BI dla Office 365.

Aplikacje dla Office i SharePoint Nowe aplikacje współpracujące z programem SharePoint i pakietem Office są bezpośrednio dostarczane do dokumentów i witryn.

 Każdy z planów usługi Office 365 dla firm zapewnia szereg korzyści:

Niezawodność Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu, co gwarantuje umowa finansowa SLA.

Bezpieczeństwo Z Office 365 Twoje dane są bezpieczne. Masz pewność pełnej ochrony i poufności informacji. Dane zapisywane są na 3 dyskach i przechowywane w 2 centrach danych (w Amsterdamie i Dublinie), co oznacza, że powstaje 6 kopii zapasowych dokumentów, które są kompleksowo chronione.

Administracja Wdrożenie usługi Office 365 nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Dodawanie i usuwanie użytkowników zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Aktualizacja Subskrybując Office 365 zawsze masz dostęp do najnowszej wersji pakietu Office, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Integracja z Active Directory Z Office 365 można zarządzać uprawnieniami użytkowników i przeprowadzić synchronizację z usługą Active Directory.

Pomoc techniczna Eksperci firmy Microsoft zapewniają wszystkim klientom pomoc techniczną. Ewentualne problemy lub pytania można zgłaszać bezpośrednio z konta w portalu Microsoft Online.

Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia