Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Twój biznes, nasze wsparcie
Rób swoje, my zadbamy o resztę!
Plan Office365 Enterprise E5 dla firm
Part Number: A044B16A-1861-4308-8086-A3A3B506FAC20029
Subskrypcja
Ceny netto
Czy wiesz, że u nas możesz liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne? Skorzystaj!
Wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego działania rozbudowanej organizacji. Enterprise E5 jest przeznaczony dla nieograniczonej liczby użytkowników, co daje jeszcze większą swobodę. Zapewniając zaawansowane funkcjonalności związane z ochroną danych oraz usprawnione mechanizmy kontroli, gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Plan E5 obejmuje dostęp do aplikacji Office oraz pocztę biznesową z rozbudowanym interfejsem Outlook i nieograniczoną przestrzenią. Oferuje również narzędzia do monitorowaniach danych oraz przeprowadzania szczegółowych analiz.
Podstawowe informacje
Pełne aplikacje pakietu Office do instalacji na max. 15 urządzeniach
(5 PC/Mac, 5 tabletów, 5 smartfonów) w ramach 1 użytkownika:
Microsoft Skype for business Microsoft Skype for business Microsoft Skype for business Microsoft Skype for business Microsoft Skype for business Microsoft Skype for business Microsoft Access
Exchange OnlineExchange Online
100GB
OneDriveOneDrive for Business
25 TB
YammerYammer
Tick
Maksymalna liczba użytkowników
Infinity
Office Online
Tick
Spersonalizowane wyszukiwanie i odnajdywanie z funkcją Office Graph
Tick
Pakiet Office dla tabletów i smartfonów
Tick
Zarządzanie aplikacjami w przedsiębiorstwie (zasady, grupy itp.)
Tick
Samoobsługowa analiza biznesowa
Tick
Integracja z Active Directory
Tick
Finansowa gwarancja ciągłości usługi i pomoc techniczna 24/7
Tick
Portal wideo firmy do przekazywania i udostępniania plików wideo w firmie
Tick
Zapewnianie zgodności z przepisami i ochrona informacji
Tick
Zbieranie elektronicznych materiałów dowodowych
Tick
Co otrzymujesz?
Dostęp do najnowszych narzędzi
Usługa Office 365 to zawsze aktualne wersje programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i Publisher. Dzięki możliwościom, jakie daje Office 365 i dopasowaniu ich do własnych potrzeb, zadania zrealizujesz sprawnie i szybko.
Pocztę biznesową
Plan Enterprise E3 obejmuje pocztę klasy biznesowej o nieograniczonej przestrzeni w rozbudowanym interfejsie programu Outlook. Dostęp do aplikacji uzyskasz zarówno z poziomu komputera, jak i w przeglądarce internetowej za pośrednictwem aplikacji Outlook w sieci Web. Poczta biznesowa w planie E3 to także funkcje archiwizowania, blokady prawnej i ochrony przed utratą danych (DLP).
Konferencje w sieci
Z Office 365 Enterprise E3 możesz uczestniczyć w spotkaniach online z zawartością audio i wideo. Szybko zorganizujesz konferencje oraz udostępnisz ekran.
Komfortowe przechowywanie i udostępnianie plików
Z OneDrive dla Firm każdy użytkownik otrzymuje nielimitowaną przestrzeń dyskową online. Przechowywane w chmurze dane są bezpieczne, a wszystkie dokumenty łatwo edytujesz i udostępnisz również osobom spoza firmy.
Centrum pracy zespołowej
Microsoft Teams zastąpił usługę Skype for Business. Integruje ludzi, treści i narzędzia, podnosząc efektywność pracy i zaangażowanie. Pozwala na komunikację za pomocą czatu, spotkań i połączeń. W dużych organizacjach, które nadal wykorzystują Skype for Business, usługa będzie dostępna po całkowitej migracji.
Łatwiejsze zarządzanie pracą
Planner pomaga organizować działania całego zespołu i sprawia, że współpraca przebiega szybciej. Umożliwia planowanie i przydzielanie zadań oraz sprawdzanie postępu ich wykonywania.
Połączenia konferencyjne z siecią PSTN
Usługa pozwala zaproszonym osobom na dołączanie do spotkań, dzwoniąc z telefonów stacjonarnych lub komórkowych.
Office Online
Bezpłatne aplikacje Office Online umożliwiają tworzenie i udostępnianie dokumentów z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki.
Spersonalizowane analizy
Funkcja Office Graph pozwala aplikacji Office Delve analizować zachowanie poszczególnych użytkowników, wyszukując najistotniejsze dla niego zawartości.
Zintegrowaną pocztę głosową
Plan Enterprise E3 obejmuje funkcję automatycznej recepcjonistki. Wiadomości z poczty głosowej są rejestrowanie w Exchange Online.
Rozbudowane narzędzia do zapewniania zgodności
Centrum zbierania elektronicznych materiałów dowodowych pozwala na przeszukiwanie zawartości skrzynek pocztowych programów Exchange, SharePoint i OneDrive dla Firm. Funkcja jest zintegrowana z przechowywaniem i archiwizowaniem.
Aplikacje dla Office i SharePoint
Nowe aplikacje współpracujące z programem SharePoint i pakietem Office są bezpośrednio dostarczane do dokumentów i witryn.
Office na różnych urządzeniach
Z Office możesz korzystać na komputerach PC, MAC i na większości urządzeń przenośnych. Pakiet zainstalujesz na 5 komputerach, 5 tabletach oraz smartfonach.
Zarządzanie dokumentami i wiadomościami
Z funkcją zarządzania dokumentami i pocztą e-mail ograniczysz poszczególnym użytkownikom dostęp do wybranych plików czy wiadomości oraz uniemożliwisz ich wyświetlanie i edytowanie nawet w przypadku wysłania poza firmę.
Jeszcze łatwiejszą współpracę
Dzięki Microsoft Teams sprawnie zorganizujesz pracę zespołową, integrując ludzi, treści i narzędzia. To łatwy i wygodny sposób na to, aby zwiększyć zaangażowanie i efektywność pracy.
Sieci społecznościowe
Yammer usprawni komunikację wewnątrzfirmową, ułatwiając współpracę i przyspieszając realizację projektów.
Zarządzanie aplikacjami
Zarządzanie aplikacjami uprościsz dzięki zasadom tworzenia grup, telemetrii i aktywacji na udostępnionym komputerze.
Portal wideo firmy
Dzięki możliwości zarządzania klipami wideo w obrębie organizacji, użytkownicy mogą przekazywać, odnajdywać i odtwarzać je na różnych urządzeniach.
Analizę biznesową
Funkcje programu Excel umożliwiają odnajdywanie danych, tworzenie połączeń za pomocą dodatku Power Query, modelowanie i analizę danych w Power Pivot oraz wizualizację w Power View i Power Map. Odrębną usługą udostępniającą raporty z programu Excel jest Power BI dla Office 365.
Co zyskujesz?
Niezawodność
Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu, co gwarantuje umowa finansowa SLA.
Wsparcie techniczne
Zapewniamy wsparcie techniczne certyfikowanych ekspertów, na których możesz liczyć w każdej sytuacji, 24 h/7.
Bezpieczeństwo
Z Office 365 Twoje dane są bezpieczne. Masz pewność pełnej ochrony i poufności informacji. Dane zapisywane są na 3 dyskach i przechowywane w 2 centrach danych (w Amsterdamie i Dublinie), co oznacza, że powstaje 6 kopii zapasowych dokumentów, które są kompleksowo chronione.
Aktualizację
Subskrybując Office 365 zawsze masz dostęp do najnowszej wersji pakietu Office, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Administrację
Wdrożenie usługi Office 365 nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej. Dodawanie i usuwanie użytkowników zajmie Ci zaledwie kilka minut.
Integrację z Active Directory
Z Office 365 można zarządzać uprawnieniami użytkowników i przeprowadzić synchronizację z usługą Active Directory.
Kup teraz Kup teraz
Rabat -50% na kursy Senetic Academy!
Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia