Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Black
  Friday
  SALE
  Oszczędzaj i ciesz się doskonałą organizacją pracy
  Office 365 - plany roczne -5%
  kod: BF2019
  Office 365 Business Premium - plan miesięczny i roczny -9%
  kod: BF2019-9
  <

  Partner Roku Microsoft

  Dobra oferta to jedno, wiedza i zaangażowanie – drugie. Posiadając je wszystkie można osiągnąć więcej i taki właśnie jest nasz cel. Wykorzystujemy rozwiązania chmurowe na co dzień. Wiemy, jak usprawniły naszą pracę i chcemy się tym z Wami podzielić.

  Nasze działania docenił Microsoft. Przyznany tytuł Partnera Roku Microsoft w segmencie MŚP 2017 utwierdził nas w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku. Wierzymy w chmurę, ale też analizujemy inne trendy i wiemy, że odegra kluczową rolę w rozwoju nowoczesnego biznesu.

  Rozumiemy Twoje potrzeby, bo sami jesteśmy firmą, która kilka lat temu zainteresowała się chmurą. Zadzwoń lub napisz do nas – porozmawiamy o Twoich potrzebach, doradzimy czym warto się zainteresować, pomożemy w migracji i wdrożeniu, i zadbamy o wsparcie zawsze, gdy będziesz tego potrzebować.

  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia