Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Twój biznes, nasze wsparcie
Rób swoje, my zadbamy o resztę!

Partner Roku Microsoft

Dobra oferta to jedno, wiedza i zaangażowanie – drugie. Posiadając je wszystkie można osiągnąć więcej i taki właśnie jest nasz cel. Wykorzystujemy rozwiązania chmurowe na co dzień. Wiemy, jak usprawniły naszą pracę i chcemy się tym z Wami podzielić.

Nasze działania docenił Microsoft. Przyznany tytuł Partnera Roku Microsoft w segmencie MŚP 2017 utwierdził nas w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku. Wierzymy w chmurę, ale też analizujemy inne trendy i wiemy, że odegra kluczową rolę w rozwoju nowoczesnego biznesu.

Rozumiemy Twoje potrzeby, bo sami jesteśmy firmą, która kilka lat temu zainteresowała się chmurą. Zadzwoń lub napisz do nas – porozmawiamy o Twoich potrzebach, doradzimy czym warto się zainteresować, pomożemy w migracji i wdrożeniu, i zadbamy o wsparcie zawsze, gdy będziesz tego potrzebować.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia