0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Zarządzaj swoimi subskrypcjami
w łatwy sposób
SPRAWDŹ

Poznaj Office 365 dla firm - znany pakiet biurowy, jeszcze więcej możliwości

Office 365

Office 365 to wszechstronna usługa, która usprawnia działanie zarówno niewielkich firm, jak i dużych korporacji. Rozwiązanie umożliwia swobodną pracę z każdego urządzenia i z dowolnego miejsca. Zapewnia ochronę danych, również poza biurem. W zależności od wybranego planu usługa pozwala na wykorzystanie aplikacji Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Access czy Publisher. Office 365 pozwala również na dostęp do usług serwerowych Exchange Online (poczta biznesowa), SharePoint Online (współdzielenie plików).

Exchange Online

Exchange Online

Office 365 to również profesjonalna poczta biznesowa, w której nigdy nie zagości spam. Exchange Online pozwala zwiększyć wydajność pracy, usprawnia zarządzanie, dopasowując się do indywidualnych potrzeb i zapewniając bezpieczeństwo Twojej organizacji. Dzięki aplikacji Outlook zainstalowanej na komputerze, w wersji online, jak i na urządzeniach mobilnych, dostęp do wiadomości, konwersacji, zadań oraz harmonogramów jest możliwy z różnych urządzeń i z dowolnego miejsca. Postaw na Exchange Online i pracuj sprawniej!

OneDrive For Business

OneDrive For Business

Dokumenty firmowe w jednym miejscu? To możliwe z OneDrive For Business. Na wirtualnym dysku bezpiecznie przechowasz pliki. Zarówno OneDrive, jak i witryny na SharePoint Online posiadają swoje kopie zapasowe na serwerach Microsoft. Dostęp do dokumentów jest możliwy w każdej chwili i z dowolnego miejsca, a dzięki synchronizacji z Twoimi urządzeniami pliki są zawsze aktualne, nawet podczas pracy offline.

SharePoint Online

SharePoint Online

Organizacja pracy działów czy zespołów jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Szybkie i bezproblemowe tworzenie witryn w usłudze SharePoint Online podnosi efektywność pracy. Poza możliwością współpracy nad projektami, aplikacja ułatwia obieg dokumentów – faktur, formularzy czy wniosków urlopowych. Współdzielenie dokumentów z pozostałymi pracownikami oraz dostęp do zasobów z poziomu przeglądarki internetowej i urządzeń mobilnych ułatwia realizację projektów. W witrynach, poza bibliotekami dokumentów, można umieszczać różne aplikacje, np. oś czasu z zadaniami, tablicę dyskusyjną, forum, a nawet dedykowaną skrzynkę pocztową z kalendarzem!

Gwarancja bezpieczeństwa

Z Office 365 zyskasz pewność, że Twoje dane nigdy nie trafią w niepowołane ręce. Rozwiązanie umożliwia backup danych oraz odzyskanie usuniętych plików czy wiadomości. Pozwala też na ustanowienie podwójnego logowania (Multi-Factor Authentication). Usługa posiada certyfikat ISO/IEC 27001:2005 potwierdzający zgodność z międzynarodowymi normami dotyczącymi standardów bezpieczeństwa informacji. Microsoft jest pierwszą firmą, która otrzymała certyfikat zgodności swoich usług z normą ochrony danych osobowych w chmurze ISO 27018. Office 365 jest również poddawany regularnym audytom zewnętrznym.

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia