0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Zarządzaj swoimi subskrypcjami
w łatwy sposób
SPRAWDŹ

Pytania i odpowiedzi - Office 365 dla firm

Dlaczego warto wybrać usługę Office 365?

Office zapewnia dostęp do oprogramowania wspierającego pracę w biurze. Składa się z aplikacji Word, Excel, Outlook, PowerPoint oraz OneNote. Office 365 to pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności z każdego urządzenia i miejsca na świecie. Usługa umożliwia współdzielenie dokumentów i kalendarzy, korzystanie ze znanych aplikacji i poczty firmowej oraz komunikację wewnątrz firmy za pomocą wiadomości błyskawicznych czy wideokonferencji.

Jaka jest różnica między pakietem Office a usługą Office 365?

Usługa Office 365 odnosi się do planów subskrypcji oferujących dostęp do najnowszych i najaktualniejszych aplikacji wchodzących w skład pakietu Office. Poszczególne plany subskrypcyjne Office 365 umożliwiają zainstalowanie pełnych aplikacji, jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote czy Outlook na wielu urządzeniach – komputerach PC, Mac czy sprzęcie mobilnym. W ramach Office 365 użytkownicy zyskują także wsparcie techniczne bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Pakiet Office jest również dostępny jako jednorazowy zakup, jednak przy pojawieniu się nowych funkcji poszczególnych aplikacji, nie będą one aktualizowane.

Który plan usługi Office 365 wybrać?

Przed podjęciem decyzji należy sprecyzować potrzeby w zakresie infrastruktury informatycznej. Jeśli firma posiada licencje na pakiet Office i zależy Ci głównie na funkcjonalnościach chmurowych (poczta, dysk OneDrive, witryny zespołów, wideokonferencje i inne), warto wybrać plan Business Essentials. Plan Business dedykowany jest firmom, które chcą mieć dostęp do najnowszych wersji pakietu Office oraz usługi OneDrive for Business do przechowywania i udostępniania dokumentów. W przypadku innych potrzeb i oczekiwań można wybrać plan spełniający indywidualne wymagania. Z każdym z nich można się zapoznać tutaj. Jeżeli nie jesteś pewien, które rozwiązanie wybrać, skontaktuj się z nami!

Czy aplikacja Skype for Business umożliwia prowadzenie wideokonferencji?

Skype for Business to narzędzie przystosowane do przesyłania wiadomości błyskawicznych, komunikacji głosowej oraz prowadzenia wideokonferencji. Aplikacja jest doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym organizację szkoleń, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na podróże firmowe. Skype for Business umożliwia nagranie szkolenia, a następnie udostępnienie go pozostałym współpracownikom.

Który pakiet Office jest dostępny w ramach usługi Office 365?

Decydując się na wdrożenie usługi Office 365 w swojej firmie, zyskujesz dostęp do najnowszych wersji oprogramowania, dzięki temu w ramach subskrypcji możesz korzystać z zawsze aktualnego pakietu Office.

Jaka jest maksymalna liczba użytkowników usługi Office 365?

Plany Business Essentials, Business oraz Business Premium obsługują maksymalnie 300 użytkowników. Jeśli w Twojej firmie pracuje więcej osób lub planujesz zwiększenie liczby pracowników, zapoznaj się z planami Enterprise E1, ProPlus oraz Enterprise E3, w których nie obowiązuje limit użytkowników.

Jakie są dostępne formy płatności?

Za usługę Office 365 można zapłacić wszystkimi dostępnymi kartami kredytowymi. Płatności mogą być dokonywane zgodnie z indywidualnymi możliwościami – w ramach abonamentu miesięcznego lub rocznego.

Kiedy można anulować subskrypcję?

Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie. W przypadku abonamentu miesięcznego klient nie zostaje obciążony karą, jednak nie otrzymuje zwrotu poniesionych kosztów za opłaconą z góry subskrypcję roczną.

Co się dzieje z danymi po anulowaniu subskrypcji?

Anulując subskrypcję użytkownik ma możliwość pobrania dokumentów i zapisania ich w dowolnej lokalizacji. Dane są dostępne na koncie o ograniczonej funkcjonalności przez 90 dni.

Czy można przejść na inny plan?

Aby rozszerzyć plan, należy przenieść swoje konto do innego planu. W większości planów zmiany można dokonać korzystając z funkcji Przełącz Plan, które dostępna jest w panelu administracyjnym. W przypadku subskrypcji obejmującej nieograniczoną liczbę użytkowników lub zakupienia planu przy użyciu karty przedpłaconej, plany można rozszerzyć ręcznie. Przy zmianie planu, nazwa domeny przenoszona jest na nowe konto.

Czy możliwe jest mieszanie różnych planów Office 365?

Łączenie i dopasowywanie planów jest możliwe. Może się to jednak wiązać z ograniczeniami licencyjnymi na poziomie planu.

Mam już nazwę domeny. Co zrobić?

Posiadając nazwę domeny, można dodać ją do usługi Office 365 i utworzyć oparte na niej adresy mailowe.

Czy korzystając z Office 365 muszę być połączony z internetem?

Korzystając z pakietu Office, który jest zainstalowany i aktywowany na posiadanych urządzeniach nie jest konieczne połączenie z internetem. Dostęp do sieci konieczny jest podczas instalacji i aktywacji pakietu, instalacji aktualizacji oraz przy zarządzaniu kontem subskrypcji. Również korzystanie z usług chmurowych (np. poczta e-mail) wymaga dostępu do sieci.

Czy konfiguracja i dane z wersji próbnej są przenoszone do subskrypcji Office 365?

Jeżeli subskrypcja ma taką samą liczbę kont użytkowników, informacje i konfiguracja nie ulegają zmianie, warunkiem jest zakup usługi Office 365 do 30 dni po wygaśnięciu wersji testowej.

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia