Wiarygodne testy 
na obecność koronawirusa 
COVID-19

Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Zarządzaj swoimi subskrypcjami
  w łatwy sposób
  SPRAWDŹ

  Współpracuj łatwo i efektywnie

  Zdalna współpraca nad projektem

  Dzięki Office 365 współpraca przy projekcie jest prosta i bezproblemowa, co umożliwiają rozbudowane funkcjonalności komunikacyjne. Tworzenie witryn projektowych i komentowanie plików w czasie rzeczywistym nigdy nie było tak intuicyjne! Office 365 to także łatwe zarządzanie oraz organizacja pracy departamentów, działów czy zespołów projektowych w ramach witryn stworzonych w usłudze SharePoint. Możesz śledzić dokumenty, komentować i nanosić zmiany.

  Łatwy dostęp do dokumentów

  Z Office 365 Twoje wirtualne biuro jest zawsze z Tobą, bez względu na to, gdzie przebywasz i z jakiego urządzenia korzystasz. Masz dostęp do wszystkich niezbędnych plików, poczty elektronicznej oraz kalendarzy, co poprawia jakość i efektywność współpracy. Jeśli potrzebujesz dostępu do pełnej wersji aplikacji Office 365, a nie masz przy sobie własnych urządzeń, możesz skorzystać z usługi Office na żądanie na jakimkolwiek komputerze.

  Sprawna komunikacja

  Korzystając ze Skype for Business możesz komunikować się głosowo z pracownikami, wysyłać wiadomości błyskawiczne, udostępniać pulpit i organizować wideokonferencje w jakości HD, usprawniając prace nad wspólnym projektem. Platforma komunikacyjna pozwala łączyć się z milionami użytkowników na całym świecie.

  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia