Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Zarządzaj swoimi subskrypcjami
  w łatwy sposób
  SPRAWDŹ
  Księgowość, która dopasowuje się do Ciebie
  Wyobraź sobie, że pracujesz jeszcze wydajniej, niezależnie od miejsca, w którym jesteś.
  Wszystkie dokumenty księgowe i faktury masz zawsze pod ręką, i jesteś w stałym kontakcie ze współpracownikami i klientami. Teraz to możliwe.
  Sprawdź
  Korzyści z przeniesienia programu księgowości do chmury:
  Dostęp z każdego miejsca
  Pracuj na własnych zasadach i miej więcej czasu dla siebie. Chmura pozwala na dostęp do programu z każdego miejsca z dostępem do internetu.
  Niższe koszty
  Zapomnij o sporych inwestycjach w sprzęt i jego obsługę. Dzięki platformie w chmurze płacisz co miesiąc tylko za to, z czego korzystasz.
  Kopie zapasowe
  Utrata danych, ataki, awarie? Już nie musisz obawiać się ich konsekwencji! Z kopią w chmurze Twoje zasoby są zawsze bezpieczne.
  Elastyczność
  Księgowość w chmurze to świetne rozwiązanie dla rozwijających się firm. Można łatwo dodawać kolejnych użytkowników i dostosowywać wydajność systemu do aktualnych potrzeb.
  Certyfikacja i zgodność z RODO
  Chmura ułatwia dostosowanie się do wymogów RODO. Dzięki międzynarodowym certyfikatom bezpieczeństwa masz gwarancję bezpieczeństwa i anonimowości danych.
  Bezpieczeństwo
  Na własnym serwerze trudno byłoby osiągnąć ochronę na poziomie zapewnianym przez Microsoft. Z chmurą możesz liczyć na ochronę przed atakami, prywatność danych czy system identyfikacji dostępu Active Directory.
  System księgowy to jeden z najważniejszych elementów krwiobiegu firmy. To w nim gromadzą się informacje o wszystkich działaniach i cenne dane. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby bazował na solidnej, bezpiecznej platformie, do której uprawnione osoby mogą dostać się w każdej chwili. Właśnie tym charakteryzują się rozwiązania Sage 50cloud i Symfonia. Zobacz porównanie i sprawdź, który będzie dla Ciebie odpowiedni.
  Co oferujemy
  Pierwszy w Polsce program obsługujący pełną księgowość, zintegrowany z Microsoft Microsoft 365 Business Standard. Zapewnia prawne i funkcjonalne aktualizacje modułu finansowo-księgowego, e-Deklaracje, e-Przelewy i e-Dokumenty oraz pomoc online. W ramach pakietu użytkownik otrzymuje dostęp do danych kontrahenta w Outlooku, automatyczne kopie w OneDrive dla Firm, raporty kondycji finansowej firmy oraz aplikacje Sage Contact i Sage Dashboard.
  Przygotowany dla firm handlowych i usługowych, rozliczających się pełną księgowością. Umożliwia elastyczne prowadzenie polityki sprzedaży wraz z systemami rabatowymi, także w firmach wielooddziałowych. Dzięki zestawowi raportów oraz zestawień magazynowych i handlowych, wspiera szybki dostęp do informacji.
  Sage 50cloud
  Symfonia 2.0 Handel Sprzedaż i Magazyn
  Microsoft Microsoft 365 Business Standard
  e-Deklaracje
  e-Przelewy
  e-Dokumenty
  Hosting
  Pierwszy użytkownik
  4989 zł / rok lub 419 zł miesięcznie
  3349 zł / rok lub 279 zł miesięcznie
  Każdy kolejny użytkownik
  2429 zł / rok lub 209 zł miesięcznie
  799 zł / rok lub 69 zł miesięcznie
  Jak to działa?
  01. Rozmawiamy
  Dajesz nam znać, że być może księgowość w chmurze jest właśnie tym, czego szukasz. Mówisz nam o swoich potrzebach, wątpliwościach, a my pomagamy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie i przedstawiamy wycenę.
  02. Wdrażamy
  Przedstawiamy Ci Twoją nową platformę. Pokazujemy jak działa i przenosimy do niej dotychczasowe dane.
  03. Korzystasz!
  Cieszysz się znanym rozwiązanie w nowym, komfortowym środowisku. Pracujesz na własnych i zasadach, niezależnie od tego, gdzie jesteś.
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia